Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Projekts ''Ukraina - Latvija''

Ievietots 30.08.2018
 

''Ukrainas atbalsta biedrības'' un ''Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības'' kopīgais projekts ''Ukraina-Latvija: Par Jūsu un Mūsu brīvību'', kas tiek īstenots ar Zemgales NVO atbalstu, ir veltīts Latvijas simtgadei un Ukrainas revolūcijas simtgadei.
2018. gada 15. septembrī, projekta ietvaros, Bauskā notiks tematiski kultūrmāksliniecisks pasākums un izstādes atklāšana, veltītu ģenerālim P. Radziņam, karavīriem Kārlim Brožem, Jānim Celim un citiem latviešiem, kas cīnījās par UTR (Ukrainas Tautas republika) neatkarību.
Mūsu pasākumā piedalīsies ukraiņu aktīvisti Juris Nojevijs, Jeļena Semeņaka un grupas ''Širokij lan'' solists Svjatoslavs Bojko.
Jurijs ir ģenerālim Radziņam veltītas piemiņas plāksnes uzstādīšanas iniciators Kijevā. Ceram, ka septembrī šis jautājums tiks pozitīvi nolemts Kijevas pilsētas domē. 
2018. gada 14. septembrī Ukrainas vēstniecībā Latvijā notiks tikšanās ar ukraiņu un latviešu aktīvistiem un grupas ''Širokij lan'' solista Svjatoslava Bojko koncerts, kas tiks veltīts Ukrainas un Latvijas neatkarības cīnītāju piemiņai.
Ar ''Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrību'' mēs sadarbojamies no 2013. gada, tika organizētas ne tikai kopīgas izstādes un tematiskie pasākumi, kas bija veltīti ģenerālim P. Radziņam, biedrības biedri jau no pirmajām dienām ir aktīvi dalībnieki mūsu organizētajās akcijās un piketos pret Krievijas agresiju Ukrainā.