Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Baltā spieķa diena

Ievietots 15.10.2018
 

Baltā spieķa dienu atzīmē ar darbiem, dziesmām, sarunām, par Sociālās uzņēmējdarbības iespējām ikvienam. Atzīmējot starptautisko ''Baltā spieķa dienu'', ikviens interesents aicināts apmeklēt svētku pasākumu 16. oktobrī plkst. 12:00 ZEMGALES REĢIONA KOMPETENČU ATTĪSTĪBAS CENTRĀ, lai vairāk iepazītu redzes invalīdu ikdienu, sirsnīgi padziedātu un kopā radītu ''Krāsu mandalu''. Ieeja bez maksas.
Starptautisko ''Baltā spieķa dienu'' organizē Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālā organizācija sadarbībā ar biedrību ''Kultūras un mākslas centrs ''Nātre'''' un Zemgales reģionālo kompetenču attīstības centru ar mērķi informēt, izglītot un lauzt stereotipus par redzes invalīdiem. Šis būs neformāls pasākums, kura laikā iespēja iepazīties ar Jelgavas Neredzīgo biedrības biedriem, to aktivitātēm un hobijiem, kā dzīvot ar nelielu redzes atlikumu un tomēr būt radošam un ļauties savu talantu pilnveidei. Pasākuma laikā būs iespēja pielaikot simulācijas brilles, lai izprastu, kā pasauli ''redz'' neredzīgais un piedalīties radošajā darbnīcā ''Krāsu mandalas'' radīšanā, kā arī apskatīt organizācijas biedru radošos darbus, kuri tapuši projekta ''Mazākumu tautību personu ar daļēji liegtu redzi integrācijā caur mākslas procesiem'' un citās radošajās darbnīcās 2018. gadā.
 
Kopš 2016. gada LNB JTO biedri no Jelgavas, Bauskas un Rīgas piedalās projektā, kura laikā mācās dziedāt, gleznot, darboties ar mālu biedrības “Kultūras un mākslas centru ''Nātre''. 

Pasākums tapis projekta Zemgales NVO Centra, Jelgavas Domes, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra atbalstu

Ilze Makarova-Makaronoka