Aptauja
 
Vai Tu vēlētos apmeklēt Zemgales NVO Centra piedāvātos valodu kursus?
 
Ziņas pa e-pastu
 
 
 
 

Nobīsties Jelgavā

Ievietots 18.10.2018
 

Jau sešpadsmito gadu pēc kārtas, tuvojoties Helovīniem 26. oktobrī, Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs, sadarbībā ar biedrību ''Remoss'' un orientēšanās klubu ''Alnis'', rīkos piedzīvojumu orientēšanās sacensības jauniešiem 'Nobīsties Jelgavā 2018''. Arī šogad sacensībās tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem, kā arī ģimeņu komandas ar vienu pieaugušo sastāvā. Katram būs iespēja iepazīt Jelgavu naksnīgā gaisotnē un pierādīt savu atjautību.

Sacensības notiks trīs stundu garumā Jelgavas pilsētas teritorijā, apmeklējot piecpadsmit dažādus kontrolpunktus. ''Nobīsties Jelgavā 2018'' galvenā mērķauditorija ir jaunieši, taču iespēja pārbaudīt savu erudīciju, veiklību un orientēšanās prasmes varēs ikviens – gan jaunāki, gan vecāki, startējot arī ģimenes komandā. Vienīgais noteikums  -  ģimenes komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam. Ir sagatavoti īpaši uzdevumi kontrolpunktos, kur dalībnieki varēs pelnīt punktus un sacensties ar citiem veiklībā un atjautībā.

Jelgavas bērnu un jauniešu centra ''Junda'' Jauniešu klubs aicina pasākuma dalībniekus padomāt par vienotu komandas vizuālo tēlu, jo tas tiks vērtēts sacensību laikā un noslēguma priekšnesumā. Galvenais ir vēlme piedalīties!

Pasākuma programma:

Plkst. 17:00 – 17:45 – Komandu reģistrēšanās dalībai sacensībās klātienē

(Pasta salas slidotavā, Jelgavā);

Plkst. 17:45 – 18:00 – Komandu pārstāvju instruktāža;

Plkst. 18:00 – 21:30 – Sacensību STARTS un FINIŠS

(orientēšanās pa kontrolpunktiem pilsētas teritorijā);

Plkst. 21:30 – 22:00 – Pulcēšanās noslēgumam – zupa un silta tēja

(Pasta salas slidotavā, Jelgavā);

Plkst. 22:00 – 22:40 – Pasākuma noslēgums, komandu prezentācijas un apbalvošana.

Lai piedalītos baismīgākajās orientēšanās sacensībās Jelgavā un jautri pavadītu rudens vakaru labā kompānijā, komandas piecu cilvēku sastāvā (klases biedri, draugi vai radinieki) aicinātas pieteikties:

1)     Tiešsaistē: ej.uz/nobistiesjelgava2018 (var nopelnīt pirmos 6 punktus) un

2)     pasākuma dienā reģistrācijas laikā no plkst. 17:00 līdz 17:45, Pasta salas slidotavā.

''Nobīsties Jelgavā 2018'' sacensību nolikums un vecāku atļaujas paraugs atrodami: ej.uz/nobistiesnolikums2018. Atgādinām, ka dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem, dalībai sacensībās nepieciešams vecāku apliecinājums. Dalība pasākumā – BEZ maksas. Veiklākajiem un  atraktīvākajiem - balvas no atbalstītājiem! Jaunumiem var sekot līdzi www.junda.lv un  Facebook (@NobīstiesJelgavā2018 @Jelgavas bērnu un jauniešu centrs ''Junda'').

Pasākumu rīko: Jelgavas bērnu un jauniešu centrs ''Junda'' Jauniešu klubs

Pasākumu atbalsta: biedrība ''Remoss'', orientēšanās klubs ''Alnis'', Zemgales Olimpiskais centrs, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, ''Jelgavas krekli'', ''Istaba'', ''Fitland'' un ''Karameļu darbnīca''.

Informāciju sagatavoja:

Jelgavas BJC  ''Junda''

Tālr.: +371 63023893

E-pasts: junda@junda.lv