Meklēšanas rezultāti

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi, aktuāli un noderīgi.

Lasīt vairāk 19. jūlijs, 2018

Zemgales NVO Centra mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību Zemgales reģionā. Divdesmit gadu laikā organizācija ir paplašinājusi savus darbības virzienus un uzlabojusi sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Uzzināt vairāk

Mūs atbalsta

Katru dienu mēs esam gandarīti par cilvēkiem, ar kuriem strādājam. Mēs apbrīnojam, cik īpaši un dažādi viņi spēj būt. Mēs mācāmies no idejām un sasniegumiem, ko tie gūst. Mēs pateicamies ikvienam mūsu partnerim un atbalstītājam, kas ir noticējuši mūsu idejām un palīdzējuši nodot mūsu idejas tālāk sabiedrībai.

"Ja Tev ir ābols un man ir ābols un mēs tos apmainām, mums joprojām katram ir viens ābols. Ja Tev ir ideja un man ir ideja un mēs ar tām apmaināmies, tad mums katram ir divas idejas." - Džordžs Bernards Šous

Partneri
Partneri