Acinām NVO pārstāvjus piedalīties ''Uzņēmēju tikšanās'' par aktualitātēm enerģētikas jomā un Rail Baltica projekta progresu

Acinām NVO pārstāvjus piedalīties ''Uzņēmēju tikšanās'' par aktualitātēm enerģētikas jomā un Rail Baltica projekta progresu

18. jūlijs, 2023

Ar mērķi veicināt dialogu starp pašvaldību, valsts pārvaldi un uzņēmējiem 2023. gada 24. augustā Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs organizē ''Uzņēmēju tikšanās'' pasākumu. Pasākums tiek organizēts projekta ''LVIII-068 ''Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana''/ SMEPRO 2" ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Pasākuma ietvaros plānots pieredzes apmaiņas brauciens pie uzņēmējiem Bauskas novadā, kā arī izglītojošā un informatīvā daļa par enerģētikas nozari un Rail Baltica projekta progresu. Lai uzzinātu aktualitātes par konkrētajām tēmām un gūtu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem, pasākumā piedalīsies pārstāvji no Klimata un enerģētikas ministrijas, Satiksmes ministrijas, Rail Baltica un SIA ''Eiropas Dzelzceļa līnijas''.

Tā kā pasākums varētu norisināties ārpus Bauskas pilsētas, Bauskas novada pašvaldība nodrošinās transportu nokļūšanai pasākuma vietā no Bauskas, ja dalībnieki reģistrējoties pasākumam, būs norādījuši tādu nepieciešamību.

Visus interesentus aicinām pieteikt savu dalību pasākumā līdz 2023. gada 21.augustam, aizpildot pieteikuma anketu: www.ej.uz/uznemejutiksanas.

Laipni gaidīti ir arī uzņēmēji no kaimiņu pašvaldībām, jo pasākuma noslēgumā paredzēta tīklošanās - lielisks veids, kā iepazīt savus nākamos sadarbības partnerus.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

savienība

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.