Ar skanīgu koncertu tiks atklāta Jelgavas Rokskolas jaunā mācību sezona

Ar skanīgu koncertu tiks atklāta Jelgavas Rokskolas jaunā mācību sezona

28. augusts, 2020

Otrdien, 1. septembrī, plkst. 19:00 pie Tējas namiņa ''Silva'', Pasta salā, Jelgavā BJMK Rokskolas kolektīvs uzsāks jauno mācību sezonu ar īpašu sveicienu saviem audzēkņiem, ikvienam Jelgavas iedzīvotājam un pilsētas viesiem. Koncertā piedalīsies Jelgavas Rokskolas pašreizējo audzēkņu grupa ''Pigeon Under Glass'', rokskolas absolventu grupa ''Blind Shapes'' un spilgtā rokmūzikas grupa ''Laime Pilnīga''.

Jelgavas Rokskola jau 17. gadu piedāvā mūzikas nodarbības bērniem,  jauniešiem un pieaugušajiem ar dažādiem zināšanu un prasmju līmeņiem.  Privātā mūzikas skola ''BJMK Rokskola'' ir akreditēta privātā mūzikas skola, kura vienīgā Latvijā realizē oriģinālu un ļoti pieprasītu programmu ''Rokmūzika''. 

Vēl līdz 2. septembra vakaram (18:00-20:00) var paspēt iestāties mūzikas skolā ''BJMK Rokskola'' – kur 5 gadu laikā var apgūt populārās un arī akadēmiskās mūzikas instrumentus, teoriju, vēsturi un spēlēt ansamblī. Papildus tam visam piedzīvot īstu mazās rokzvaigznes dzīvi un saņemt diplomu par iegūto izglītību! Skolā uzņem bērnus, kas nav jaunāki par 10 gadiem un vecāki par 13/14 gadiem, turklāt priekšzināšanas, lai iestātos 1.klasē, nav obligātas.

Savukārt 4. septembrī no plkst. 17:30 skolā gaidīs ikvienu, kas vēlas uzsākt vai turpināt kāda mūzikas instrumenta apguvi – individuāla ''pulciņa'' formātā jeb interešu izglītībā.  BJMK Rokskola piedāvā plašāko interešu izglītības mūzikas nodarbību klāstu Jelgavā. Šeit ir iespējams apgūt akustisko, elektrisko un klasisko ģitāru, basģitāru, šobrīd ļoti populāro ukuleli, klavieres, saksofonu, bungas un estrādes vokālu.

Papildus visam pieejams plašs grupu nodarbību klāsts – ritmika bērniem (3-6 gadu vecuma grupai), mūzikas pamati (skolas vecuma bērniem), rokskolas koris, ģitāristu pulciņš, mūzikas moderno tehnoloģiju pulciņš, rokmūzikas ansamblis jau spēlējošajiem un sezonas jaunums – radošais improvizācijas teātris.

1. septembra mācību sākuma ieskaņas koncerta vieni no dalībiekiem ir jau pieredzējušie un sevi spilgti parādījušie   - ''Laime Pilnīga'', kuru dziesmas dzirdamas radiostaciju viļņos un koncerti neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju, turklāt divi no grupas dalībniekiem ir skolotāji BJMK Rokskolā: Mārcis Vasiļevskis šajā mācību gadā mācīs elektriskās ģitāras spēli, savukārt pie ''Laime Pilnīga'' solista Ervīna Ramiņa, kurš skolā strādā jau no skolas dibināšanas, 2008. gada, var apgūt vokālās prasmes.

Ervīns Ramiņš par darbu Rokskolā: “Rokskolā darbojos jau 13 gadus,no tās pašiem pirmsākumiem, skolā vadu vokāla nodarbības un  vairākus skolas mācību ansambļus, kā arī skolas kori. Šajā laika posmā kopā ar domu biedriem mums ir izdevies radīt fizisku vietu - skolu -, kura iemieso otro māju sajūtu, un tādejādi neizpaliek arī rezultāts: daudzi mūsu absolventi turpina mūzikas gaitas, strādā pie mums par skolotājiem, ir devušies mācīties uz ārzemēm un ir kultūras cilvēki. Tas viss ļoti mani un visus mūs iedvesmo un dod spēku ikdienas darbos.”

Ieeja koncertā ir bez maksas. Visiem apmeklētājiem lūgums ievērot visus šobrīd spēkā esošos epidemioloģiskos ierobežojumus!

Vairāk par Jelgavas BJMK Rokskolu:
http://bjmk.lv/rokskola/

BJMK Rokskola sociālajos tīklos:
https://www.instagram.com/bjmkrock/
https://www.facebook.com/bjmkrokskola

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.