Atklāta izstāde “12 Ziemas stāsti” par izcilām Zemgales personībām

Atklāta izstāde “12 Ziemas stāsti” par izcilām Zemgales personībām

20. decembris, 2018

Atzīmējot Latvijas simtgadi, daudz tiek runāts par piederības sajūtu, dzimtenes mīlestību un cilvēkiem. Tāpēc  biedrībai “Dimzēni” ir gods aicināt uz fotogrāfiju izstādi – “12 ZIEMAS STĀSTI”, kas no 17. decembra līdz 17. janvārim būs skatāma Jelgavas novada Lielvircavas muižā.

 

“12 ZIEMAS STĀSTI” ir fotogrāfiju izstāde, kas vēsta par Jelgavas pilsētas un novada personībām, viņiem pašiem un viņu iedvesmas vietām Zemgalē. Tās ir personībās, kuras tieši šobrīd sniedz savu ieguldījumu Zemgales attīstībā, darot savu profesionālo darbu, ieguldot savus talantus un lielo mīlestību uz Latvijas zemi.

 

Ikviens izstādes apmeklētājs būs laipni aicināts mazliet vairāk iepazīt dažādu profesiju pārstāvjus, uzzināt par viņu ieguldījumu pilsētas, novada, nereti Latvijas un pasaules labā, izlasīt stāstu par viņu iedvesmas vietām Jelgavā un Jelgavas novadā. Izstādes mērķis ir iedvesmot jauniem sasniegumiem un izciliem panākumiem Jelgavas un tās novada iedzīvotājus, sevišķi bērnus un jauniešus, pilsētas un novada viesus un tūristus, kā arī veicināt Zemgales patriotismu un iedzīvotāju piederības sajūtu un lepnumu par savu valsti.

 

Paldies, Lindai un Kārlim Freibergiem, Alfrēdam Indrikam, Ausmai Spalviņai, Madlēnai Bratkus, Elīnai Apsītei, Zandai Zariņai, Dacei Indrikai, Andrejam Vītoliņam, Lienei Strautai, Uldim Dūmiņam, Inai Alsiņai, Guntim Vītoliņam, Edvardam Pavlovskim, Rūtai Kronbergai par uzticēšanos un dalīšanos ar saviem stātiem.

 

IzstādE «12 ZIEMAS STĀSTI» (Līguma Nr. KMP/13) tapusi ar Kultūras ministrija un Zemgales nevalstisko organizāciju centra finansiālu atbalstu. To organizē biedrība «Dimzēni » sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru «Nātre » 

 

 

 

Projekta vadītāja

Vija Kurpniece

Tel.: + 371 26472306

© Biedrība “Dimzēni”

Pauls J.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.