Atvērtības triatlons CITĀDS: DAŽĀDĪBA IEDVESMO UZŅĒMĒJDARBĪBĀ

Atvērtības triatlons CITĀDS: DAŽĀDĪBA IEDVESMO UZŅĒMĒJDARBĪBĀ

27. septembris, 2022

Atvērtības triatlonā aicinām pieteikties Zemgales reģiona lielos un mazos uzņēmējus - cilvēkus, kuri vēlas veidot atvērtu darba vidi, veicinot Latvijā dzimušo un iebraukušo cilvēku ar atšķirīgu etnisko piederību iesaisti darba tirgū, fokusējoties uz iespējamo pievienoto vērtību, nevis trūkumiem.

Atvērtības triatlona mērķis: Sniegt darba devējiem un uzņēmējiem iespēju izprast dažādību kultūru un rasu kontekstā, kā arī atpazīt savu individuālo aizspriedumu izcelsmi, kas traucē veidot labvēlīgu mikroklimatu uzņēmumā, atbalstot un iesaistot dažādu etnisko grupu pārstāvjus, cienot citādo un ievērojot pievienoto vērtību, kas rodas vadot dažādību.

Pasākuma ietvaros norisināsies izglītojošas lekcijas un interaktīvi iesaistoši domāšanas uzdevumi. Būs tikšanās ar darba devējiem, kuri veiksmīgi sadarbojas ar citu rasu un etniskās piederības cilvēkiem, kā arī diskutēsim ar darba devējiem par cilvēku iesaisti darba tirgū, neskatoties uz viņu rasi vai etnisko izcelsmi.

ATVĒRTĪBAS TRIATLONA POSMI

#ATRAST – tikšanās ar cilvēkiem, kuri veiksmīgi sadarbojas ar citu rasu un etniskās piederības cilvēkiem, veidojot sava uzņēmuma vai iestādes un organizācijas darbību.

#MEISTARKLASE: Cieņpilnas sarunāšanās formulas apgūšana, praktiska nodarbība

#SAPRAST – pasākuma ietvaros norisināsies izglītojošas lekcijas un interaktīvi iesaistoši domāšanas uzdevumi, kuru ietvaros notiks esošo domāšanas paradigmu izaicināšana, ar mērķi mazināt aizspriedumus Latvijas darba tirgū. Pasākumu laikā sastapsieties ar cilvēkiem, kuri Latvijā veidojuši un veido veiksmīgu karjeru, neskatoties uz savu etnisko izcelsmi. #MEISTARKLASE – Diskriminācija darba tirgū, kā to atpazīt un kā īstenot konkrētus risinājumus savā darba vietā.

#AUGT – pasākumu kopumā paredzēti izaugsmi veicinoši uzdevumi un tikšanās ar interesantiem cilvēkiem. #MEISTARKLASE – Pieredzi dažādību – “Iespējamie kaimiņi”. Situācijas izspēle, kuras ietvaros dalībniekiem būs jādomā par to, kādi ir viņu pašu aizspriedumi pret dažādām cilvēku grupām, tajā skaitā cilvēkiem ar citu rasi un etnisko piederību. Diskusijas ietvaros dalībnieki analizēs, kādi ir populārākie aizspriedumi darba vidē pret cilvēkiem ar citu etnisko izcelsmi.

Pasākuma programma pieejam šeit

Ja esi pārliecināts, ka varēsi piedalīties visā pasākumu kopumā, piesaki savu dalību, aizpildot anketu šeit līdz 29.09.2022. Dalībniekiem, kuru dzīvesvieta atrodas ārpus Zemgales, pasākuma organizatori kompensēs ekonomiski pamatotākā transporta izdevumus.

Informācijas avots: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.