Bauskas NVO Forums ''VAIRĀK JAUDAS''

 Bauskas NVO Forums ''VAIRĀK JAUDAS''

22. janvāris, 2023

Bauskas novada nevalstisko organizāciju (NVO) un iedzīvotāju iniciatīvu forums ''Vairāk jaudas'' notiks 28. janvārī plkst. 11.00 Iecavas kultūras namā. Piesakies sabiedriski aktīvo novadnieku forumam!

Forumā kopā pulcēsim gan reģistrēto biedrību un nodibinājumu, gan neformālo iedzīvotāju grupu pārstāvjus, kā arī tos interesentus, kuri vēlas aktīvāk iesaistīties vietējās kopienas sabiedriskajā dzīvē.

Klausīsimies iedvesmas stāstus, informēsim par Bauskas novada pašvaldības atbalstu un NVO iespējām 2023. gadā. Atskatīsimies uz 2022. gadā realizētajām iniciatīvām un godināsim veiksmīgāko projektu īstenotājus.

Lai gan daudzas nevalstiskās organizācijas jau līdz šim var lepoties ar bagātu sadarbības pieredzi vietējā kopienā, forums būs papildu iespēja iepazīties un saliedēties ar citiem līdzīgi domājošiem aktīvistiem visā plašajā Bauskas novada teritorijā. Esam pārliecināti, ka ar vienu labu ideju var ''iededzināt'' neskaitāmas ''lampiņas'', kas tuvākajai apkārtnei dod vairāk jaudas, gaismas un kopīga labuma. Tāpēc, apmainoties viedokļiem ideju (sa)darbnīcā, meklēsim iespējamos saskares punktus dažādiem kopīgiem nākotnes projektiem.


Aicinām pieteikties forumam, aizpildot elektronisko veidlapu: ŠEIT
Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesentus aicinām pieteikties savlaicīgi. No katras reģistrētās organizācijas un neformālās iedzīvotāju grupas aicinām pieteikt ne vairāk kā trīs dalībniekus.


Foruma programma: ŠEIT


Pasākumu organizē Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar Zemgales NVO centru, līdzfinansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

WhatsApp Image 2023-01-21 at 12.55.17

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.