Brīvdienās Jelgavā Krievu kultūras dienas

Brīvdienās Jelgavā Krievu kultūras dienas

16. maijs, 2019 No 18. līdz 21. maijam Jelgavā Krievu kultūras dienas  pasākumi. Krievu kultūras dienas Jelgavā notiek ik gadu, tās palīdz izzināt krievu tautas tradīcijas un kultūru. Tiek plānota virkne pasākumu, lai veicināt izpratni un krievu kultūras attīstību Jelgavā. Jelgavas krievu biedrība „Istok” aicina visus pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt Krievu kultūras dienu pasākumus:

18.maijā plkst.16:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldes pagalmā (Skolotāju iela 8) notiks Interaktīvā programma un krievu nacionālo ēdienu degustācija. Pasākumu laikā interesentiem būs iespēja iedziļināties krievu tradīciju nozīmē, klausīties tautas dziesmas un piedalīties tradicionālajās spēlēs.

19.maijā plkst.16:00 Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā (Akadēmijas iela 10) interesentiem tiks piedāvāta literāri – muzikālā programma “Lielo iedvesmu zemē”, kas veltīta slavenā krievu dzejnieka Aleksandra Puškina 220.gadskārtai.

Šī pasākuma īpašie viesi būs Krievijas konkursu laureāti – Folkloras ansamblis “Pleskava” (Krievija).

21.maijā plkst.16:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks meistarklase “Īstās saimnieces piedāvā … pelmeņu, vareņiku gatavošanas meistarklases”. Pieteikšanās pasākumam līdz 20.05.2019. pa tālr.: 63005468, 63005467.

Pasākumus organizē Jelgavas krievu biedrība „Istok”

Organizatori informē, ka pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti, filmēti un šis materiāls var tikt izmantots pēc JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes ieskatiem.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.