''Cepuma''’ sezonas noslēgumā – Baltijas čempions enduro  – Ivo Šteinbergs

''Cepuma''’ sezonas noslēgumā – Baltijas čempions enduro – Ivo Šteinbergs

27. maijs, 2019

Tuvojoties vasarai, arī sarunu cikla “Cepums ar slavenību” sezonas noslēguma pasākums solās būt ļoti sportisks, enerģisks un pozitīvs, jo ciemos nāk Baltijas čempions enduro,  Jelgavas Sporta laureāts  2018 – motosportists – IVO ŠTEINBERGS. Sarunas par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem jau trešdien, 29. maijā pl. 18:00 kafejnīcas "Silva" 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” 6. Sezona bija pārsteidzošam sarunām un pozitīviem mirkļiem piepildīta. Tajā bija iespēja izzināt karavīra dzīvi un ikdienu kopā ar LNBS virsseržantu, militāro fotogrāfu Gati Indrēvicu, iepazīt latviešu valodas dialektus kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku, dzirdēt spāņu balādes un sarunāties angļu valodā ar Jordan Manuel par to, kā inženierim no Meksikas, izdevies nodibināt lielāko cross-fit sporta zāli Baltijā, bet kopā ar Tomu Grēviņu – uzzināt aktuālāko mūzikas lauciņā šosezon.

Šīs un visas citas slavenības, kuras viesojušās sarunu ciklā kopš 2013. gada, ikviens aicināts iepazīt Jelgavas pils Aula foajē, kur līdz 30. jūnijam skatāma izstāde “Cepums ar slavenību. 33 iedvesmas stāsti par radošām personībām Latvijā”. Izstādē skatāmas teju 100 fotogrāfijas, lasāmas slavenību atziņas un domugraudi no pasākumiem, kuros viesojušies žurnālisti, sportisti, mūziķi, literāti, komiķi un šefpavāri un daudzu citu profesiju pārstāvji 6 sezonu garumā.

Tomēr sezonas noslēgumā esam sarūpējuši ko īpašu - tikšanos ar titulēto motosportistu, Baltijas čempionu enduro  - Ivo Šteinbergu. Trešdien, 29. maijā ikviens laipni aicināts uz sarunu cikla “Cepums ar Slavenību” sezonas noslēgumu kopā ar motosportistu, lai klātienē uzdotu sevis interesējošo jautājumu viesim.
Jaunieši aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.

Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu un https://www.facebook.com/KultrasUnMakslasCentrsNATRE/.
Papildus informācija: www.natre.lv.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”. Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros un Jelgavas domes finansiālu atbalstu. Pasākuma laikā var tikt fotogrāfēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.