Dažādības vadības apmācības “Skatu punkti: Cieņa”

Dažādības vadības apmācības “Skatu punkti: Cieņa”

16. septembris, 2019

Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijasfondu (SIF) aicina uzņēmumu un pašvaldības institūciju, kā arī biedrību un nodibinājumu darbiniekus apmeklēt bezmaksas dažādības vadības apmācības “Skatu punkti: Cieņa”, kas norisināsies no 25. līdz 27. septembrim atpūtas kompleksā “Ūdensdzirnas”, Biržos, Salas pagastā, LV-5214. Pasākumā aicināti piedalīties organizāciju – uzņēmēju, biedrību un nodibinājumu, valsts un pašvaldību iestāžu darbinieki.

Apmācību laikā būs iespēja pilnveidot darbinieku spējas un iemaņas dažādības vadības prasmju izmantošanā ikdienā ar mērķi palielināt diskriminācijas riskiem pakļauto personu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, tādējādi nodrošinot efektīvu vietējā darba tirgus resursu iegūšanu organizācijas attīstības vajadzībām. Pasākuma laikā tiks sniegta individuāla izaugsmes pieredze un teorētiskas zināšanas, kas atbalstīs Jūs dažādības vadības praksē Jūsu organizācijā Latvijas vadošo ekspertu vadībā.

 • Uzzināsiet jaunākajās organizāciju vadības tendences, izmantojot dažādībasvadību.
 • Veidosiet personisko izpratni par tolerances un iecietības jautājumiem.
 • Iegūsiet informāciju par dzimumu līdztiesības ietekmi uz organizācijas izaugsmes iespējām.
 • Izzināsiet universālā dizaina izmantošanas priekšrocības.

Pasākuma ietvaros būs iespēja tikties ar darba devēju pārstāvi, kurš dalīsies pieredzē par dažādības vadības ieguvumiem reālā darba vidē. Pasākuma vieslektors būs Andris Bērziņš, Latvijas Samariešu apvienības valdes priekšsēdētājs, balvas “Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu darbinieki” (www.dazadiba.lv).

Dalība, tajā skaitā, ēdināšana, nakšņošana un ceļa izdevumi tiek segti no Eiropas Sociālā fonda līdzekļiem. No katras organizācijas var piedalīties divi pārstāvji, ņemot vērā to, ka dalība mācībās “Skatu Punkti” ir vienreizēja.

Dalību pasākumā aicinām pieteikt www.skatupunkti.lv līdz 23. septembrim. Ja Jums rodas jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu vadošo eksperti Rasmu Pīpiķi pa tālruni 26044862.

Pasākuma programma

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

 • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
 • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
 • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
 • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
 • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

 • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
 • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
 • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.