Februāra „Cepumā”  par sporta karjeru –  Kaspars Kambala

Februāra „Cepumā” par sporta karjeru – Kaspars Kambala

19. februāris, 2019

Februārī “Cepums ar slavenību” aicina uz motivējošu sarunu, kā sasniegt mērķus un nepadoties grūtībām, tādēļ viesos nāks neviens cits kā savējais – jelgavnieks,  iepazīts kā basketbolists un bokseris  – Kaspars Kambala. Viņš šobrīd aktīvi gatavojas savai pirmajai boksa cīņai Latvijā, bet savu aktiermeistarību parādījis arī Latvijas simtgades skatītākajā  filmā “Homo Novus”. Sarunas par sporta karjeru un sekošanu saviem sapņiem jau ceturtdien 28. februārī pl. 18:00 kafejnīcas "Silva" 2. stāvā (Jelgava, Driksas iela 7/9).

Basketbola spēle Kasparu aizrāvusi kopš bērnības, gūti arī panākumi, tādēļ 17 gados šo talantu viņš devies attīstīt uz Ameriku. Tur Kaspars ieguvis augstāko izglītību Nevadas universitātē Lasvegasā. Pēc universitātes absolvēšanas Kaspars Kambala spēlējis tādos pasaules mēroga klubos kā Stambulas "Efes Pilsen", Madrides "Real", Kazaņas UNICS un Stambulas "Fenerbahçe". Pārstāvējis arī Latvijas valstsvienību. Šī gada 23. janvārī aizvadījis pēdējo basketbola spēli OlyBet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā. 2014. gadā izdevis savu autobiogrāfisko grāmatu  - “Kambala…, āmen!”. Šobrīd ar jaunu sparu  atgriezies boksa ringā.

“Cepums ar Slavenību” februāra pasākums būs jaudīgs, tādēļ jaunieši uz īpašu stāstu vakaru aicināti jau 28. februārī, lai uzdotu sevis interesējošo jautājumu Kasparam Kambalam klātienē un uzzinātu par boksa un basketbola aizkulisēm un viņa ikdienas aktīvo dzīvesveidu.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc organizatori aicina savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē: http://ej.uz/cepumsarslavenibu.
Seko līdzi arī jaunumiem sociālajos tīklos: facebook.com/cepumsarslavenibu. Papildus informācija: www.natre.lv.

Sarunu ciklu „Cepums ar slavenību” organizē biedrība „Kultūras un mākslas centrs „Nātre”” sadarbībā ar kafejnīcu „Silva”. To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums „212”. Pasākums īstenots projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta”, Nr.9.2.4.2/16/I/085 ietvaros. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts un uzņemtais materiāls izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.