Ģimenes svētki Pārlielupē

Ģimenes svētki Pārlielupē

8. maijs, 2023

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar RAF apkaimes biedrību un Jelgava Pārlielupes pamatskolu vietējām ģimenēm ar bērniem 13. maijā* organizēs Ģimenes svētkus Pārlielupē, veicinot ģimenes vērtību apzināšanu un godināšanu, kā arī radot iespēju saturīgā brīvā laika pavadīšanai ģimenes lokā. Aicinām piedalīties ikvienu!

Mūsdienu tehnoloģijas būtiski mazina kvalitatīvi pavadītu laiku ar ģimeni, un bieži vien ikdienas steigā mēs aizmirstam pateikt viens otram, ka mīlam, ka novērtējam, ka jūtam un pārdzīvojam līdzi. Labākais veids kā parādīt savas patiesas jūtas vienam pret otru ir kopīgi piedaloties dažāda veida aktivitātēs, smejoties, risinot uzdevumus, atbalstot viens otru, pārvarot grūtības un arī nedaudz sacenšoties savā starpā vai arī ar kādu citu ģimeni.

Ģimenes svētkos Pārlielupē aicināsim dalībniekus apmeklēt 5 veida stūrīšus ar dažāda veida uzdevumiem:

 • Izglītojošais EKO stūrītis, kur dalībniekiem būs iespēja izpētīt dažāda veida materiālus, iegravēt savas ģimenes uzvārdu koka medaļā un piedalīties EKO darbnīcā.
 • Spēļu stūrītis, kur ģimenes lokā būs iespēja uzspēlēt lielformāta dambreti, galda futbolu, diska golfu, novusu, klasītes.
 • Sporta stūrītis, kur ģimenes gaidīs vairāki izaicinājumi un šķēršļu joslas.
 • Radošais stūrītis, kur piedāvāsim uzzīmēt savu ģimeni, izveidot foto rāmīti ģimenes fotogrāfijai, izgatavot magnētu un atslēgu piekariņu.
 • Atmiņu stūrītis, kur bērniem būs iespēja apgleznot seju un ģimenei uzņemt kopīgo bildi foto kastē.

Piedaloties aktivitātes, mudināsim ģimenes pievērst uzmanību un savā starpā pārrunāt arī savas tradīcijas un kopīgas vērtības, savus mērķus un sasniegumus, savas stiprās puses un izaugsmes iespējas. Šāda veida pasākumu rīkosim pirmo reizi, it īpaši ārpus Jelgavas centra. Vēlamies būt tuvāk un klātesošāki visā Jelgavā. Vēlamies izcelt un godināt ģimeni kā vērtību!

Tiekamies sestdien, 13.maijā Pārlielupes pamatskolas stadionā! Gaidīsim ģimenes no plkst. 11.00 līdz 16.00.

 *Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts, lūgums sekojiet līdzi informācijai Zemgales NVO Centra mājas lapā https://zemgalei.lv/lv/ vai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/ZemgalesNVO/.

Lūgums ņemt vērā, ka pasākuma norise tiks fotogrāfēta / filmēta un uzņemtais materiāls tiks izmantots pasākuma un organizatoru publicitātes materiālos.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Aktivitātes rīkošanu atbalsta Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde ''Sabiedriskais centrs''.
LOGO_Rinda_gimenes_projekts

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

 • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
 • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
 • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
 • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
 • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

 • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
 • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
 • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.