Iespēja jauniešiem pieteikties apmācībām ''Apgūsti nozari: digitālais mārketings''

Iespēja jauniešiem pieteikties apmācībām ''Apgūsti nozari: digitālais mārketings''

8. oktobris, 2021

Sociālais uzņēmums un jauniešu iespēju platforma Visas Iespējas (visasiespejas.lv) un organizācija Delve ar Latvijas finanšu tehnoloģiju uzņēmuma DelfinGroup atbalstu organizē jaunas digitālo prasmju apmācības jauniešiem. “Apgūsti nozari: digitālais mārketings” ir bezmaksas hibrīdapmācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 24 gadiem, kurās būs iespējams iegūt zināšanas un praktiskas prasmes, kuras nepieciešamas, lai strādātu vienā no svarīgākajām nozarēm mūsdienās - digitālajā mārketingā. Jaunieši apgūs digitālo mārketingu, sociālo mediju analītikas rīkus, video un stāstu veidošanu, sociālo tīklu pārvaldīšanu un grafisko dizainu. Pirmā nodarbība notiks 22. oktobrī no 15.00 līdz 19.00 Ozolnieku bērnu un jauniešu centra telpās- ja dalībniekam nebūs iespēja pievienoties pirmajai nodarbībai klātienē, tad būs iespēja pievienoties arī attālināti - tiešsaistē.

Nodarbības vadīs grafiskā dizainere un videogrāfe uzņēmumā ''Gamechanger Audio'' Alise Golovacka un vieslektori, savas jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārzemēm- sociālo tīklu menedžere un satura veidotāja Šveices pastā Sarah Belgacem, influenceris un video satura veidotājs Edgars Feščenko (Fresh), digitālais stratēģis Aniel Bhaga, video satura veidotājs Roberts Silavs un citi eksperti digitālā mārketinga jomā. Liels uzsvars tiks likts uz praktiski pielietojamām zināšanām un darbošanos mazās grupās, attīstot mārketinga stratēģijas dažādiem jaunuzņēmumiem.

Pirmā un pēdējā nodarbība notiks 5 dažādās dienās 5 Latvijas pilsētās, arī Jelgavā. Pārējās nodarbības notiks novembrī katru otrdienu no 16.00 līdz 20.00 tiešsaistē komunikācijas platformā Zoom. Pēdējā apmācību dienā jaunieši prezentēs savus paveiktos darbus īpašiem žūrijas locekļiem- tā būs viņu iespēja parādīt savas prasmes un jauniegūtās zināšanas, kā arī radīt labu iespaidu par sevi nozares speciālistiem un jaunuzņēmumu pārstāvjiem.

Jautājot par izvēlēto formātu Visas Iespējas dibinātājam, Gustavs Mārtiņš Upmanis saka: “Hibrīdformāts ir nākotne, un šī brīža situācija ir pierādījusi, ka daudzi uzņēmumi, valsts un izglītības iestādes ir gatavas un spējīgas produktīvi strādāt šādā formātā. Mēs esam tie, kas vēlas spert soli pretī nākotnei un palīdzēt jauniešiem pielāgoties izmaiņām un prasībām Latvijas darba tirgū- un šis ir tikai sākums!”

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 13. oktobra pusnaktij, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/piesakies-dalibai

Iepazīties ar apmācību programmu iespējams Visas Iespējas mājaslapā: ej.uz/digitala-marketinga-apmacibas

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.