Informatīvais seminārs NVO grāmatvedības kārtošana

Informatīvais seminārs NVO grāmatvedības kārtošana

5. marts, 2024

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar  Valsts ieņēmumu dienestu 2024.gada 21.martā plkst. 10:00 tiešsaistē organizē semināru nevalstisko organizāciju pārstāvjiem ''NVO grāmatvedības kārtošana. Aktualitātes''. Semināra mērķis sniegt atbalstu NVO grāmatvedības kārtošanā, veiksmīgi sagatavot 2023.gada darbības pārskatu un plānot turpmāko darbību.

Semināra laikā dalībniekiem būs iespēja precizēt jautājumus organizācijas grāmatvedības kārtošanā, algas nodokļu piemērošanā un pārskatu iesniegšanā par izmaksātām summām, gada pārskata sagatavošanā un iesniegšanā, t.sk. prasībām biedrībām ar Sabiedriskā labuma statusu, kā arī iegūt informāciju par aktualitātēm.

Semināra lektori: 

 • Maija Lisecka - NP Fizisko personu nodokļu daļas Otrā metodikas nodaļas galvenā nodokļu inspektore. Tēma ''Algas nodokļa piemērošana un pārskatu iesniegšana''.
 • Daina Kanale – VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu un nodevu grāmatvedības metodikas daļas galvenā nodokļu inspektore. Tēma ''Biedrību un nodibinājumu gada pārskata par 2023.pārskata sagatavošana un  iesniegšana VID''.
 • Laila Voitkeviča - NP Nevalstisko organizāciju atbalsta daļas galvenā nodokļu inspektore. Tēma ''Vadības ziņojuma IV. sadaļā  ''Informācija, ko sniedz organizācija, kurai ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss” noteiktās prasības sniegt informāciju atbilstoši SLO regulējošo normatīvo aktu prasībām''''.

Pieteikties semināram var šeit: https://ej.uz/NVO_gramatvedibas_seminars

Aicinām iesniegt jautājumus par gada pārskata sagatavošanu un biedrības grāmatvedības kārtošanu, tai skaita specifiskos jautājumus, līdz 17.martam, lai semināra laikā gūt precīzu atbildi.

Pasākuma rīkošanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
LOGO_rinda

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

 • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
 • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
 • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
 • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
 • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

 • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
 • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
 • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.