Informatīvi – izzinošās meistarklases

Informatīvi – izzinošās meistarklases

5. jūnijs, 2023

Jelgavas krievu biedrība ''Istok'' aicina pieteikties dažādām meistarklasēm, kuros ir iespējams izzināt un iemācīties kaut-ko jaunu:

08.06.2023. pl. 12:00 Zefīru veidošanas meistarklase JVPI ''Sabiedriskais centrs'' telpās (Skolotāju ielā 8). Kopā ar biedrību ''Ģimene nākotnei'' un zefīru meistari Kristīni Bogdani iepazīsimies ar īpašo zefīru recepti un iemācīsimies to veidot ar vissdažādākam garšām un krāsām.

14.06.2023. pl.16:00 JVPI ''Sabiedriskais centrs'' notiks meistarklase "Ziepju kompozīcija ar smaržīgiem pumpuriem". Aicinām pieteikt bērnus no 5 līdz 13 gadu vecumam, lai kopā ar ziepju meistari veidot skaisto kompozīciju no ziepju ziediem. Meistarklasē uzzināsim kā veido ziepju ziedus no speciālām formām un saliek vienotā kompozīcijā ar dekoru.

21.06.2023. pl.13:00 (vieta tiks precizēta) iepazīsimies ar Ogres ģimenes uzņēmuma ''Manas garšas'' īpašnieci Baibu Grīnbergu un viņu īpašo meistarklasi, kurā ikvienam būs iespēja uzmeistarot savu individuālo garšvielu garšu. Aizraujošā, izzinošā un aromātiskā pasākuma ilgums – 2 stundas.

Meistarklases tiek rīkotas, pateicoties biedrības ''Zemgales NVO centrs'' un LR Kultūras ministrijas atbalstam. Ikviens interesents ir aicināts pieteikties rakstot pieteikumu brīvā formā uz Jelgavas krievu biedrības ''Istok'' e-pastu istok.jelgava@inbox.lv

Foto: Pixabay

LOGO_rinda_KM ISTOK_LOGO

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.