Jau šonedēļ – Jelgavas NVO forums 2023

Jau šonedēļ – Jelgavas NVO forums 2023

5. decembris, 2023

Jelgavas Sabiedriskais centrs aicina pieteikties Jelgavas NVO forumam, kas notiks 9. decembrī pulksten 10.30 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33. Pasākumā aicināts piedalīties ikviens aktīvais pilsētas iedzīvotājs, biedrību un sabiedrisko organizāciju pārstāvji, kā arī interesenti, kuri vēlas iesaistīties biedrību darbībā.

Šogad foruma tēma būs iedzīvotāju līdzdalības iespējas, piemēram, iedzīvotāju iesaiste, iedzīvotāju padome un līdzdalības budžets.

Šā gada foruma mērķis ir veicināt savstarpēju komunikāciju biedrību vidū, informēt par iespējām un veidiem, kā līdzdarboties, iepazīties ar biedrību pieredzes stāstiem un iegūt atgriezenisko saiti par līdzdalības jomu. Forumā tiks prezentētas sabiedrības līdzdalības iespējas Jelgavā, atskats uz paveikto pēc Jelgavas NVO foruma 2022. gadā. Forumā laikā notiks paneļdiskusija, kurā plāno piedalīties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Pašvaldību departamenta direktors V.Razumovskis, Jelgavas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” vadītājs M.Mielavs, “Providus” vadošā pētniece L.Stafecka, Rīgas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un sabiedrības integrācijas pārvaldes Projektu vadītājs apkaimju attīstības jautājumos G.Balodis, Saldus novada komunikācijas speciāliste attīstības-sadarbības jautājumos I.Tomanoviča-Barone un biedrības “Jelgavas attīstībai” vadītājs J.Āboliņš. Paneļdiskusijas moderators būs H.Burkovskis.

Jāpiebilst, ka forumā tiks organizēta arī praktiska iedvesmas darbnīca sadarbības veicināšanai un pārliecinošas komunikācijas veidošanai biznesa treneres A.Iesalnieces vadībā. Lai popularizētu savas pārstāvētās organizācijas darbību un veicinātu sadarbību ar citām Jelgavas NVO, biedrības ir aicinātas līdz 6. decembrim sagatavot savu vizītkarti papīra formātā vai elektroniski. Sīkāku informāciju par vizītkartes gatavošanu var iegūt, zvanot pa tālruni 63005496. Foruma laikā dalībnieki tiks aicināti uz savstarpēju komunikāciju un tīklošanos.

Forumam lūgums iepriekš pieteikties un to var izdarīt elektroniski ŠEIT, sūtot pieteikumu uz e-pastu Kristine.Lazdina@sc.jelgava.lv vai zvanot pa tālruni 63005496.

Informācijas avots: Jelgavas valstpilsētas pašvadlība 
Foto: Pixabay

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.