Jaunieši aicināti izspēlēt ''Pandēmijas cirku''

Jaunieši aicināti izspēlēt ''Pandēmijas cirku''

20. decembris, 2021

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Zemgales NVO Centrs decembra mēnesī aicina jauniešus Zemgalē izspēlēt aizraujošu un izglītojošu komandas spēli “Pandēmijas cirks”. Kopš decembra vidus ar spēli jau iepazinušies jaunieši Jēkabpilī, Jelgavā, Aucē un citviet Latvijā.

“Pandēmijas cirks” ir aizraujoša spēle, ko jauniešiem kā izglītojošu un izklaidējošu informatīvo materiālu par Covid–19 pandēmiju radījis Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru ''Nātre'', kuru komandā bijuši gan pedagogi un veselības eksperti, gan arī paši jaunieši un mākslinieki. Spēles pamatā ir jautājumi par vakcīnām un Covid-19 pandēmiju. Tās laikā jaunieši ļaujas dažādām ārkārtas situācijām, atpazīst slavenības, tiek veikti vairāki izaicinājumi, kā arī rastas atbildes uz āķīgiem epidemioloģiskajiem jautājumiem. Spēle piemērota gan dažiem spēlētājiem individuāli, gan visai klasei vai kursam, sadaloties komandās. Paredzamais spēles ilgums – no 45 līdz 90 minūtēm.

Spēlēt gribētāji, sevišķi jauniešu centri, izglītības iestādes un citi kolektīvi aicināti pieteikties, sazinoties ar ZNVOC. Vairāk par ''Pandēmijas cirku'' un citām projekta aktualitātēm uzzini, sekojot līdzi sociālajos tīklos – facebook.com/ZemgalesNVO un mājas lapā www.zemgalei.lv.

267988840_280420797464031_4459588991838958646_n

Spēli ''Pandēmijas cirks'' Zemgales jauniešiem organizē Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Kultūras un mākslas centru ''Nātre'', ''Vidusdaugavas NVO centrs'' un biedrību ''Sēlijas laivas''. Projekts ''Veselības dialogs Zemgalē'' tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
SIF 20210519150529325445110

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.