Jelgavas Sabiedriskais centrs aicina uz Atvērto durvju dienu

Jelgavas Sabiedriskais centrs aicina uz Atvērto durvju dienu

21. februāris, 2023

Atzīmējot Starptautisko nevalstisko organizāciju (NVO) dienu, Sabiedriskais centrs sadarbībā ar pilsētas NVO 27. februārī no pulksten 17 līdz 19 Skolotāju ielā 8 rīko Atvērto durvju dienu, lai iepazīstinātu ar centra darbu un aktivitātēm, kas tajā notiek.

Atvērto durvju dienā interesenti varēs iepazīties ar iestādes ikdienu, piedāvātajām iespējām, apskatīt telpas un aprīkojumu. Tāpat būs iespēja uzzināt, ko var darīt Sabiedriskajā centrā, kādi pasākumi un aktivitātes notiek centra telpās, kā arī piedalīties meistarklasēs un citās aktīvās nodarbēs.

Šajā dienā vecāki kopā ar bērniem varēs iepazīties ar "TOY" rotaļlietu centru – bibliotēku, kas darbojas jau piecus gadus. Bibliotēka piedāvā iespēju izmantot tās krājumu – dažādas rotaļlietas un spēles, kuras var spēlēt pielāgotajā spēļu centrā vai abonēt uz mājām. Bibliotēkas darba laiks – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 15 līdz 19 un sestdienās no pulksten 11 līdz 15. Tur tiek īstenotas rotaļā balstītas aktivitātes, kas veicina radošumu, sociāli emocionālo un valodas prasmju attīstību, ceļ bērna pašvērtējumu un palīdz sagatavoties formālajai izglītībai.

Savukārt jaunieši Atvērto durvju dienā varēs iepazīt šā brīža Jelgavas Jauniešu centra telpas, kur jaunatnes lietu speciālisti pastāstīs par daudzveidīgajām iespējām, kā pavadīt brīvo laiku, kā arī par pašvaldības ieceri atvērt divus jaunus Jauniešu centrus.

Noslēgumā, ap pulksten 18.30, pasākuma apmeklētāji tiek aicināti uz sarunām neformālā gaisotnē un cienāties ar ukraiņu biedrības pārstāvju sagatavoto cienastu – nacionālo ēdienu vareņikiem. Viesus sagaida arī muzikāls pārsteigums.

Jāpiebilst, ka Sabiedriskais centrs durvis vēra 2022. gada 3. janvārī. Šo iestādi Jelgavas pašvaldība izveidoja NVO atbalstam, lai piedāvātu resursus Jelgavas organizāciju darbības nodrošināšanai, sadarbības veidošanai, informācijas, labās prakses un pieredzes apmaiņai. Centrā darbojas NVO, kas pārstāv dažādas jomas, un šobrīd tādu ir ap 30.

Sabiedriskais centrs aicina arī citas biedrības, iedzīvotāju interešu grupas apmeklēt centru un iepazīties ar piedāvājumu, kā darboties, realizēt idejas, sanākt kopā, rakstīt projektus un tos īstenot.

Foto: Jelgava.lv

Informācija: Sabiedriskais centrs

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.