Meklēšanas rezultāti

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi, aktuāli un noderīgi.

Lasīt vairāk 19. jūlijs, 2018
Kustība ''Dažādībā ir spēks'' arī 2020.gadā vērtēs un apbalvos atvērtākos darba devējus Latvijā

Kustība ''Dažādībā ir spēks'' arī 2020.gadā vērtēs un apbalvos atvērtākos darba devējus Latvijā

17. aprīlis, 2020

Informējam, ka neskatoties uz trauksmaino situāciju visā pasaulē, arī 2020. gadā Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' turpinās meklēt un godināt Latvijas atvērtākos darba devējus. Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas darba devējiem tiks atklāta iespēja pieteikties pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā. Aicinām darba devējiem pieteikties pašnovērtējumam, apmeklējot tīmekļa vietni: https://www.dazadiba.lv/iesaisties/vertesana/pieteiksanas/. Anketas pildīšanas termiņš: 22. jūnijs.

Pašnovērtējuma veikšana tiek īstenota saskaņā ar kritērijiem, kas sniedz iespēju novērtēt organizācijas atvērtību piecās kategorijās un sniedzot iespēju darba devējiem šajās piecās kategorijās saņemt apbalvojumu: ''Mūsu darbinieki'', ''Mūsu principi'', ''Mūsu darba vide'', ''Mūsu tirgus attiecības'' un ''Mūsu saziņa''.  Piedaloties pašvērtējumā un pretendējot uz balvu, darba devējs apliecina savu vēlmi rūpēties par saviem darbiniekiem ne tikai situācijās, kad pastāv relatīvs miers, bet arī situācijās, kad iestājās negaidīti izaicinājumi. Pašvērtējumu veikt un kustībā iesaistīties aicinām visu jomu, izmēra, mēroga un visu juridisko statusu organizācijas.

Lai nodrošinātu daudzpusīgu un padziļinātu pretendentu vērtēšanu, sniedzot iespēju izcelt kādus atsevišķus dažādības vadības izcilības aspektus 2020. gada balvu pretendentu vērtēšanā ieviestas izmaiņas. Kustības ''Dažādībā ir spēks'' profesionālo komandu esam papildinājuši ar noteiktu jomu speciālistu iesaisti. Organizācijas, kas pretendēs uz balvu vērtēs četri kompetenti nozaru eksperti: Rasma Pīpiķe – eksperte dažādības vadības jomā, Sigita Zankovska Odiņa – eksperte pretdiskriminācijas jomā, Iluta Lāce – eksperte dzimumu līdztiesības jomā un Ivars Balodis – eksperts darba vides un procesu pieejamības jomā.

Kustībā ''Dažādībā ir spēks'' 2019. gadā iesaistījās sekojošas organizācijas: Brocēnu novada pašvaldība, Jūrmalas Mūzikas vidusskola, Ventspils Augstskola, biedrība ''EUROFORTIS'', biedrība ''Baltā Māja'', Veselības ministrija, Latvijas Samariešu apvienība, SIA ''SCHWENK Latvija'', SIA ''Paulig Coffee Latvia'', Sociālās integrācijas valsts aģentūra, SIA ''BEWE RIX'', AS ''Idea Bits Latvia'' (Draugiem Group), SIA ''GRIFS AG'', Ventspils Digitālais centrs, SIA ''Jūrmalas ūdens'', Kurzemes NVO centrs, Zemgales NVO Centrs, Alūksnes lauku partnerība, biedrība ''Mārupes BMX klubs'', SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'', SIA ''Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža'', Liepājas Neredzīgo biedrība, Invalīdu un viņu draugu apvienība ''Apeirons'', Viduslatgales pārnovadu fonds, biedrība ''Jūras Zeme'', SIA ''Cleaning Lady'', SIA ''Summus'', SIA ''Flowin'', SIA ''Daga'', SIA ''Vide Man'' un SIA ''Neroteh''. Par 2018. un 2019. gada laureātiem informāciju iespējams iegūt interneta vietnē www.dazadiba.lv

Kustības mērķis: veidot atpazīstamu un pozitīvu darba devēju kustību, kas par uzdevumu ikdienas darbā izvirza dažādības veicināšanu savos uzņēmumos, organizācijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, biedrībās vai nodibinājumos - atzīstot, ka dažādība ir resurss un virzītājspēks organizācijas attīstībai un izcilu rezultātu sasniegšanai ikvienā jomā, jebkādos apstākļos.

Aicinām darba devējus pieteikties pašnovērtējumam, apmeklējot tīmekļa vietni: https://www.dazadiba.lv/iesaisties/vertesana/pieteiksanas/. Ja rodas jautājumi, sazinieties ar kustības pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi info@dazadiba.lv vai zvanot uz tālruņa numuru + 371 29555338 (Līna Indriksone).

VAI TU ESI ATVĒRTS DARBA DEVĒJS?

Informācija:
Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks''

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.