Latvijā iegūta pieredze, kas maina dzīvi!

Latvijā iegūta pieredze, kas maina dzīvi!

4. septembris, 2019

Nedēļā no 25-29. augustam laukos, pavisam vienkāršā lauku vidē, simtgadīga ābeļdārza paēnā, prom no cilvēkiem un burzmas norisinājās Zemgales NVO centra projekta T-challange, programmas ERASMUS+ izglītības aktivitāte, kuras ietvaros jaunieši no sešām valstīm apguva līderismas, komandas veidošanas, stratēģiju un taktikas veidošanas mākslu. Apmācības vadīja 3d modelēšanas skolotājs un vijolnieks Gundars Šķipars un eksperte zināšanu pārnesē Rasma Pīpiķe, savukārt neatsveramu atbalstu viņiem sniedza Uldis Dūmiņš un Vita Dzalbe.
Ikviena aktivitāte, kas tika ietverta mācību procesā veicināja jauniešu iemaņas, kas viņiem būs par pamatu uzņēmējdarbības, invoācijas, kritiskās domāšanas un sociālās ietekmes veidošanas prasmju attīstībai. Viens no jauniešu uzdevumiem bija izveidot ''performanci'', kuru prezentēt projekta noslēguma konferencē 29.augustā. Jauniešu attīstītās prasmes un iemaņas, kā arī gūtā pieredze, ceļoties 5.00 no rīta, dodoties aplūkot Latvijas dabas varenību Ķemeru purva takās, mācoties ķert zivis ar pašgatavotiem rīkiem, attīstot savu veiklību izaicinošos ķermeņa un prāta vingrinājumos, kā arī mācoties ievērot laika ierobežojumus un citus iizaicinājumus - trīs dienu garumā nodrošināja, ka veidotā performance iedvesmoja starptautiskās konferences dalībniekus un sniedza ieskatu par apmācībās apgūto.
Apmacību viens no elementiem bija izveidot izklaidējošu stastu sēriju par to, kādas neveiksmes atgadījušās mācību procesā un to, kādas mācības šīs neveiksmes devušas. Viena no neveiksmēm bija fakts, ka apmācību dalībnieki ignorēja faktu, ka ūdens var beigties, otra neveiksme liecināja par to, cik nozīmīgas ir valodas prasmes komunikācijā un trešā neveiksme bija saistīta ar to, ka nereti, pavisam sadzīviskas lietas var izraisīt graujošus konfliktus. Visi neveiksmes stāsti tika pasniegti elegantā un izklaidējošā veidā.
Visi dalībnieki apstiprināja, ka ir guvuši neaizstajamu pieredzi Latvijā.

Apmācības tika orgnaizētas ERASMUS+  T-challange projekta ietvaros.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.