Latvijā norisināsies neformālās izglītības projekts T-Challange

Latvijā norisināsies neformālās izglītības projekts T-Challange

13. augusts, 2019

T-Challange ir starptautisks ERASMUS+ projekts, kura ietvaros sešu valstu organizācijas no Latvijas, Portugāles, Rumānijas, Bulgārijas, Kipras un Īrijas veidos izaicinājumos balstītus mācīšanās instrumentus un uzdevumus tādās jomās kā uzņēmējdarbība, inovācijas, līderība, kritiskā domāšana, socialā ietekme un aprites ekonomika. Projekta rezultātā tiks izveidota platforma, kurā būs ievietoti aptuveni 40 intereaktīvi mācību materiāli, ar kuru palīdzību varēs attīstīt dažādas kompetences, prasmes un iemaņas noteiktās jomās.

Projekta T-Challenge (Entrepreneurship education using challenge-based learning - no angļu val. Izaicinājumos balstīta uzņēmējdarbības izglītība) mērķis ir radīt interneta vidē bāzētus uzdevumus (WebQuest), lai ieinteresētu apmācāmos papildināt savas zināšanas. Ar šāda veida aktīvo mācīšanos, kas piedāvā sensoru pieredzi, studenti var izpētīt reālās dzīves problēmas un izaicinājumus. Jau šobrīd mājas lapā https://t-challenge.eu/lv/ ir pieejami izstrādātie materiāli un tie tiek papildināti ar jaunākajām metodēm. Projekts finansēts ar Eiropas Komisijas ERASMUS+ programmas atbalstu.

Projekta kulminācijas pasākums – starptautiskajiem dalībniekiem paredzēts no š.g. 26. – 30. augustam, kura ietvaros jaunieši no projekta dalībvalstīm piedalīsies apmācībās “International workshop - life changing expierence in Latvia” (no angļu valodas – Starptautiskā darbnīca – izaicinājumos balstītas apmācības). Apmācību ietvaros jauniešiem būs iespēja pārbaudīt savas individuālās prasmes un komandas spējas, veicot dažādus izaicinošus prāta un ķermeņa uzdevumus. Pasākuma programmu skatīt pielikumā. Pasākums ir slēgts, tomēr, ja ir kāds jaunietis virs 18 gadu vecuma ar labām angļu valodas zināšanām un vēlmi pavadīt laiku kopā ar jauniešiem no dažadām valstīm lauku vidē, kur paredzēti daudz interesanti un aizraujoši piedzīvojumi ir laipni aicināts rakstīt info@zemgalei.lv līdz 26.08.2019. Pasākumā no Latvijas var piedalīties divi jaunieši.

Pasākuma programma

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.