Mācies moderni, mācies vienmēr!

Mācies moderni, mācies vienmēr!

4. septembris, 2019

Zemgales NVO centrs 29.08.2019. Jūrmalā, Jūrmalas mūzikas vidusskolā, jaunajā Dubultu kultūras kvartalā organizēja starptautisku konferenci, kurā bija iespēja klausīties un piedzīvot iedvesmojošas un saturiski nozīmīgas lekcijas. Lauma Žubule aicināja konferences dalībniekus iepazīt mācīšanās pamatprincipus, iesaistot visus konferences dalībniekus.  Pēteris Urtāns skaidroja cilvēka satikšanos ar mākslīgo intelektu un tā “varenību” un neierobežotajām iespējām, bet arī apliecināja to, ka cilvēka smadzenes ir spējīgākas. Kristīne Mennika izskaidroja pamatlietas, kas nepieciešamas labai komunikācijai, jo komunikācija ir izdzīvošanas pamatkomplekta viena no galvenajām sastāvdaļām – būtiskākā atziņa – būt pozitīvam, bet izvairīties no cilvēkiem, kuri nerada pozitīvu gaisotni saskarsmē.
Konferences otrajā daļā jaunieši no starptautiskām apmācībām sniedza performanci, kuras ietvaros ļāva saprast, kādas prasmes apguvuši apmācībās Latvijā, kuru ietvaros tika attīstītas viņu personiskās līderisma iemaņas, komandas veidošanas prasmes un stratēģijas un taktikas izveides prasmes, kā arī ielikti iedīgļi sociālo jautājumu aktualizēšanas iemaņām inovatīvos un radošos veidos, izmantojot ilūziju foto kā izteiksmes līdzekli. Performances laikā arī konferences dalībniekiem bija iespēja piedzīvot neaizmirstamus mirkļus, kas tika panākti ar gaismas, sajūtu un pašpiedzīvojuma elementiem.
Konferences noslēgumā dalībnieki piedalījās aktīvos darbsemināros. Profesionālas lektores pavadībā iepazina ķermeņa un smadzeņu saistību un darbības nozīmi ikdienā. Šo darbsemināru vadīja Linda Loce, profesionāla fizioterapeite. Iepazina instrumentus, kā izvairīties no izdegšanas savā darba vidē. Šo darbsemināru vadīja profesionāls izaugsmes treneris Aivars Dresmanis. Savukārt trešā grupā dalībnieki izdzīvoja emocionālu un iedvesmojošu stāstu par dažādību sabiedrībā un iejutās situācijā, kurā bez citu palīdzības nevarēja rīkoties, tādejādi iepazīstot dažādības vadības prasmju nozīmi NVO darbā un vadībā. Šo darbsemināru vadīja Rasma Pīpiķe, dažādības vadības entuziaste un organizāciju attīstības trenere. Un ceturtā grupa iepazina un izdzīvoja spēļu izmantošanas burvību mācīšanās procesā. Šo darbsemināru vadīja Ginta Salmiņa, spēļošanās profesionāle un aizrautīga neformālās izglītības trenere.
Konference noslēdzās ar jautru deju, atgādinot visiem, ka  priekam ir būtiska nozīme visā, ko dari!
Zemgales NVO centrs izsaka lielu paldies visiem dalībniekiem.

Pasākums tika organizēts ERASMUS+ T-Challenge projekta ietvaros.

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.