Noslēgušās treniņapmācības ''Atklāj līderi sevī''

Noslēgušās treniņapmācības ''Atklāj līderi sevī''

12. augusts, 2022

No 2. līdz 5. augustam, Zaļenieku ''Zaļajā muižā'' norisinājās treniņapmācības jauniešiem ''Atklāj līderi sevī''. Treniņapmācības tika īstenotas ar mērķi iedvesmot un palīdzēt jauniešiem ceļā uz savas personīgās līderības apzināšanos, komandas darba nozīmīguma izpratni un zināšanu pilnveidi par NVO Latvijā.

Zinošo un atraktīvo Zemgales NVO centra komandas treneru – Ingas Remertes un Gundara Šķipara pavadībā, 12 jaunieši no dažādām Latvijas pilsētām vienojās kopīgās sarunās un aktivitātēs, lai katrs sasniegtu gan personīgos, gan komandas mērķus.

Pirmo trīs treniņapmācību dienu laikā, jaunieši aktīvi iesaistījās gan prāta, gan fiziskās aktivitātēs. Jauniešiem bija iespēja izpausties radoši, radot unikālus kreklu dizainus, kuri pauž katra individuālo personību, bija iespēja izmēģināt savas intelektuālās spējas, veicot domāšanas uzdevumus, kā arī noteikt savu lomu kā komandas dalībniekam, mācoties efektīvi darboties komandas uzdevumos. Jauniešiem bija arī izdevība izkāpt no savas komforta zonas, izmēģinot dažādus improvizācijas vingrinājumus Improvizatoru apvienības ''ĀrprāTS'' vadītāja Jāņa Kluča pavadībā. Katras piedzīvotās dienas vakarā neizpalika arī atpūtas mirkļi, kad jaunieši kopīgi skatījās iedvesmojošu filmu, kā arī izbaudīja tradicionālo ''Šamaņu vakaru''.

Ceturtajā treniņapmācību diena noritēja Dobelē, kur jaunieši aktīvi iesaistījās Zemgales NVO foruma organizēšanā. Šajā procesā katram jaunietim bija iespēja izmēģināt savas jauniegūtās prasmes, kā arī gūt jaunas zināšanas par NVO sektoru Zemgalē.

Foruma laikā, jauniešu izveidotās komandas demonstrēja savus sagatavotos priekšnesumus, kuri lieliski atspoguļoja jauniešu saliedētību un spēju veiksmīgi realizēt darbu komandā.

Treniņapmācības caurvija spēcīga saliedētība, prasme uzklausīt un atbalstīt vienam otru. Netrūka arī mirkļu, kad jaunieši mācījās rast kompromisus, tika aizvadītas gan sarežģītas, gan siltas sarunas. Šo dienu laikā jaunieši gāja soli tuvāk sevis atklāšanai, radīja sev nozīmīgas draudzības un neaizmirstamas atmiņas.

Kad 5.augustā treneri vienoja jauniešus sarunā par kopīgi aizvadītajām dienām, dalībnieki sirsnīgi dalījās ar saviem iespaidiem un emocijām. Atvadu brīdī gaisā valdīja gan pozitīva, gan mazliet skumīga atmosfēra. ''Mēs esam kā maza ģimene, 4 dienu laikā piedzīvojuši veselu dzīvi, pilnu emocijām un sajūtām. Bet, galu galā, esam ieguvuši draugus uz mūžu''. Tā, par pavadītajām dienām kopā, teica treniņapmācību dalībnieki.

166302b4-7cc0-4058-bcb6-2ce70948bef2

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

LOGO_rinda

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.