''NVO fondā'' 2024.gadā īstenos 55 jaunus pilsoniskās sabiedrības projektus

''NVO fondā'' 2024.gadā īstenos 55 jaunus pilsoniskās sabiedrības projektus

28. decembris, 2023

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) apstiprinājis konkursa rezultātus lielākajā valsts finansētajā programmā nevaldības organizāciju (NVO) atbalstam – ''NVO fonds''. 2024.gadā papildu 47 makroprojektiem, kuru īstenošana tika uzsākta 2023.gadā un turpināsies 2024.gadā, valsts atbalstu saņems vēl 55 NVO, lai realizētu projektus, kuru mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un demokrātiju Latvijā.

Šogad ievērojami pieaudzis konkursā saņemto projektu pieteikumu skaits līdz ar to augusi konkurence gan makroprojektu, gan mikroprojektu līmenī. Kopā konkursā iesniegti 185 projektu pieteikumi par pieprasītā finansējuma summu 3 641 077,42 EUR, kas vairāk kā  4 reizes pārsniedz šajā konkursā projektiem pieejamo finansējumu. Šajā konkursā 80 projektu pieteikumus iesniegušas organizācijas, kas līdz šim NVO fonda projektu konkursos nav piedalījušās.

No šogad iesniegtajiem 72 makroprojektu pieteikumiem atbalstīti 12 projekti par kopējo summu 390 872,46 EUR. Kopā ar 2023.gadā uzsāktajiem projektiem nākošgad tiks īstenoti     59 makroprojekti.

Īpaši jāatzīmē, ka gandrīz 2 reizes pieaudzis konkursā iesniegto mikroprojektu pieteikumu skaits un līdz ar to konkurence, lai saņemtu atbalstu projektu īstenošanai.  No šogad iesniegtajiem 113 mikroprojektu pieteikumiem atbalstīti 43 projekti par kopējo summu 469 673,48 EUR.

Vairāk informācijas šeit.

Foto: Pixabay

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.