Pasākumi Jelgavas jauniešiem janvārī

Pasākumi Jelgavas jauniešiem janvārī

18. janvāris, 2023

Projekta ''Muzikālā Jelgava'' ietvaros, ko  ar Jelgavas Valstspilsētas pašvaldības atbalstu veido biedrība ''Bērnu un jauniešu mūzikas klubs'', 20. janvārī plkst. 19.00 ''Melno cepurīšu Balerijā'' notiks rokmūzikas koncerts, kurā savu oriģinālmūziku izpildīs grupa ''Blind Shapes''.

Projekta ideja ir piedāvāt saistošus mūzikas pasākumus skolas vecuma jauniešiem, visos no pasākumiem kā viesmāksliniekus uzaicinot jelgavniekus, kas saistīti ar mūzikas pasauli, tādējādi paplašinot jauniešu redzējumu par kultūras un mūzikas norisēm un ar mūziku saistītām personībām Jelgavā.

Pretēji ierastajam, kad aktīvā koncertu dzīve klubos sākas vēlu vakarā, kad skolēniem jau jābūt mājās, šoreiz rokkoncerts notiek jauniešiem draudzīgā diennakts laikā plkst. 19.00: aicināti visi, kam patīk skaļa mūzika: gan skolēni, gan studenti, gan ģimenes ar bērniem.

Šoreiz koncertā iepazīsim rokmūzikas grupu ''Blind Shapes'', kuras sastāvā ir 4 jauni un talantīgi mūziķi,  ''BJMK Rokskolas'' absolventi:  Sandis Kallions (vokāls, ģitāra), Indars Markots (ģitāra), Kristiāns Štokmanis (bass) un Mārtiņš Vēveris (bungas). Viņu mūzikā īpaši labi jūtama  mīlestība pret 70. un 80. gadu roku. Līdz šim ''Blind Shapes'' ir izdevuši 2 singlus: ''Through Space and Time'' un ''Fire It Up''. 2019. gada nogalē grupa izdeva savu debijas mini albumu ''Through Space and Time''.  Šobrīd ''Blind Shapes'' turpina darbu pie jaunā albuma. 

Lai vakars būtu pavisam izdevies, iesakām ņemt līdzi skaidru naudu uzkodām, ko baudīt ērtajos ''MCB'' dīvānos. Projektu atbalsta ''Melno Cepurīšu Balerija''.

Projekts ''Muzikālā Jelgava'' noslēgsies 27.janvārī, kad plkst. 19.00 ''BJMK'' telpās, Dobeles ielā 68, notiks Disko balle 80-to gadu stilā: dalībniekiem jāierodas atbilstošā apģērbā, skanēs 80-to gadu mūzika, būs iespēja dziedāt karaoke, fotografēties, pret ziedojumiem cienāties ar jauniešu sarūpētiem atspirdzinājumiem.

Projekta īstenotājs ir biedrība ''Bērnu un jauniešu mūzikas klubs'', kas bērnu un jauniešu interesēs Jelgavā darbojas kopš 2004. gada. 2008. gadā dibināta Privātā mūzikas skola ''BJMK Rokskola'', kas īsteno unikālu profesionālās ievirzes izglītības programmu  ''Rokmūzika''. Ikdienā sadarbojoties, top pasākumi bērniem un jauniešiem, tiek dotas iespējas jaunajiem mūziķiem un klausītājiem.

Screen Shot 2022-12-05 at 17.16.06

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.