Radošs iedvesmas un izziņas pārgājiens Daba. Rudens. Mūzika.

Radošs iedvesmas un izziņas pārgājiens Daba. Rudens. Mūzika.

13. oktobris, 2021

Šo sestdien 16. oktobrī no plkst.11.00 līdz 15.00Tērvetē, Dabas parka teritorijā otrpus upītei notiks radošs iedvesmas un izziņas pārgājiens Daba. Rudens. Mūzika.

Ikviens zina Pasaku mežu, bet otrā pusē upītei gaida vēl daudziem neatklātas Tērvetes Dabas parka takas, ko vērts izstaigāt.

Pārgājiens plānots kā harmoniska diena dabā, kur bērni, jaunieši, pieaugušie satuvinās ar dabu, iepazīstas ar Zemgales kultūras mantojumu,  pārgājiena maršruta laikā iepazīstot Tērvetes dabas parka teritorijas mazāk zināmo daļu.

Lai pārgājiens būtu insteresants un ar pievienoto vērtību, maršrutā  būs  iestrādāta iespēja  izzināt Zemgales kultūras mantojumu, gan izmantojot telefonu aplikācijas, gan tradicionālākos veidos izzinot informāciju par bioloģisko daudzveidību, bišu dzīvi. Pārgājiena taku papildinās A. Brigaderes, V. Plūdoņa un Aspazijas literārie darbi.

Pārgājienu 16. oktobrī iespējams iziet jebkurā laikā no plkst. 11. 00 līdz 15.00, maršrutu kājām uzsākot pie Tērvetes Rehabilitācijas centra. Jāģērbjas silti, atbilsoši laikapstākļiem un jāizvēlas meža takām piemēroti apavi. Līdzi pārgājiena somā iesakām paņemt termosu ar kādu siltu dzērienu.

Maršruta centrā būs biedrības ''Bērnu un jauniešu mūzikas klubs'' brīvdabas aktivitāšu centrs ''Auziņās'' , kur plkst. 13.00  dalībnieki varēs izbaudīt muzikālās izziņas pieturu: dziedās tenors Jānis Kurševs un pie klavierēm būs pianists Māris Treijs.

Iespējams pārgājienā noiet tikai posmu līdz muzikālās izziņas pieturai un baudīt mūziku.

Pasākums Tērvetē notiks,  izmantojot zaļo enerģiju un plānots kā videi draudzīgs. Lūdzam apmeklētājus  būt saudzīgiem pret dabu!

''Daba. Rudens. Mūzika'' ideja ir netradicionālā salikumā sniegt apmeklētājiem vienreizēju kultūras mantojuma, tradīciju un profesionālas mākslas pieredzi vienā dienā, pavadot šo dienu ar ģimeni vai draugiem brīvdabā.

Lai apmeklētu  muzikālās izziņas pieturu plkst. 13.00- pieaugušajiem un jauniešiem no 12 gadu vecuma nepieciešams derīgs covid-19 sertifikāts; bērniem līdz 12 gadu vecumam ierobežojumu nav.

Lai sev vēlamā laikā ģimenes lokā izstaigātu Dabas parka maršrutu, jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības (distancēšanās, uzturēšanās kopā ar savu mājsaimniecību).

Projekts tiek īstenots ar VKKF, A/S Latvijas Valsts meži un Zemgales plānošanas reģiona atbalstu.
vkkf-konkurss-merkprogramma-kulturelpa Latvijas_valsts_meži_logo  Zemgales_planosanas_regions_logo

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.