Meklēšanas rezultāti

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi, aktuāli un noderīgi.

Lasīt vairāk 19. jūlijs, 2018
Rīt, 23. aprīlī plkst. 18 tiešsaistē Distancētu Sarunu Seriāla 3. epizode par emocijām ārkārtas situācijā

Rīt, 23. aprīlī plkst. 18 tiešsaistē Distancētu Sarunu Seriāla 3. epizode par emocijām ārkārtas situācijā

22. aprīlis, 2020

Jaunās interneta tiešsaistes notikumu sērijas ''Distancētu Sarunu Seriāls'' trešajā epizodē ''Ārkārtas emocijas'' 23. aprīlī plkst. 18 sarunāsimies par emocionālo veselību laikā, kad lielākajai daļai cilvēku dzīve mainījusies.

Sarunā piedalīsies klīniskā psiholoģe Kristīne Balode, aktrise Dārta Daneviča, klīniskā psiholoģe un psihoterapeite Marija Ābeltiņa, kā arī improvizācijas teātra aktieris un radio personība Kaspars Breidaks.
Sarunu vadīs Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs un pētnieks Mārtiņš Daugulis.

Kas notiek ar cilvēku, nonākot izolācijā uz vairākiem mēnešiem? Kā mazināt stresu, nonākot krīzes situācijā? Kā šajā laikā uzturēt emocionāli līdzsvarotas attiecības ar tuviniekiem?

''Šis ir psiholoģisko krīžu laiks, jo sastopamies ar nezināmo,'' uzsver klīniskā psiholoģe un psihoterapeite Marija Ābeltiņa.

"Mūsu jūtas un emocijas attiecībā pret ārējām un iekšējām norisēm nav atraujamas no mūsu dzīves lomām, bet šīs lomas pašas par sevi negarantē mūsu emocionālo inteliģenci – spēju atpazīt savas jūtas un nonākt kontaktā ar savām vajadzībām," piebilst klīniskā psiholoģe Kristīne Balode.

Trešā epizode „Ārkārtas emocijas” tiešsaistē būs skatāma: ej.uz/sarunu_serials, ES mājas Facebook lapā, kā arī interneta portālos mammamuntetiem.lv un tvnet.lv.

Distancēto Sarunu Seriālu rīko pasākumu mārketinga aģentūra "SponsorKing", atbalsta Eiropas Savienības māja.

Eiropas Savienības māja iesaistās Distancēto Sarunu Seriālā, jo atbalsta sarunas par darba un ģimenes dzīves līdzsvarošanu, kā arī citām vecākiem un aprūpētājiem būtiskām tēmām.

Elastīga darba organizēšana – variēšana ar darba laiku, iespēja strādāt attālināti – ir kļuvusi par nepieciešamību. Lielāka saskaņa starp darba un ģimenes dzīvi ir īpaši būtiska šobrīd, bet būs arī vēlāk, kad atgriezīsimies savās ierastajās darba vietās. Eiropas Savienība atbalsta un veicina darbavietu pārveidi par ģimenei draudzīgām, lai vecākiem būtu nodrošinātas labākas iespējas apvienot darba un aprūpes pienākumus.

Informācijas avots: https://esmaja.lv/

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.