Treniņapmācības jauniešiem ''Atklāj līderi sevī''

Treniņapmācības jauniešiem ''Atklāj līderi sevī''

20. jūlijs, 2022

Zemgales NVO Centrs jau trešo gadu pēc kārtas apmāca jaunos līderus treniņapmācībās jauniešiem ''Atklāj līderi sevī''. Vai Tu esi gatavs izzināt sevi, strādāt komandā un radīt jaunas idejas? Tad, piesakies līdz 29.jūlijam šeit: https://ej.uz/atklaj_lideri_sevi_2022 un tiekamies 2.augustā Zaļenieku Zaļajā muižā!

Apmācību ietvaros no 2. līdz 4 augustam kopā ar treneriem iziesi līkloču taciņu, sākot ar būtisko – ES līderis – personīgās līderības apzināšanās un fokusēšanās uz personīgo izcilību. Turpināsim ar svarīgo resursu – cilvēkiem, ar kuriem esi blakus – ES komandā – kā būt izcilam komandā. Un noslēgsim uz radošās nots – ES kopienā – radīsim idejas kā varam būt izcili savā kopienā. 5.augustā būs noslēguma pasākums NVO foruma ietvaros Dobelē, kur varēsi praktiski pielietot apgūtās prasmes, līdzdarbojoties pasākuma organizēšanā un vadīšanā.

treniņapmacibas_02.-05.08.2022

Treniņapmācības vadīs Zemgales NVO centra komandas treneri:

*Gundars Šķipars - ilggadējs vietējo un starptautisko komandas veidošanas pasākumu vadītājs, izcils 3D modelētājs un mūziķis, savas dzīves līderis un

*Inga Remerte - juriste, supervizore, profesionālā motivatore, spēļošanās praktiķe un ilggadēja aktīviste biedrību komandās – t.sk. projektu koordinēšana, projektu uzraudzība un brīvprātīgais darbs.


Treniņapmācību ietvaros mēs nodrošināsim bezmaksas: naktsmītnes Zaļenieku un Dobeles dienesta viesnīcā, ēdināšanu, radošās aktivitātes un arī transporta izdevumu segšanu no dzīves vietas līdz pasākuma norises vietai projekta iespēju robežās, tai skatā transports no Zaļeniekiem uz Dobeli.

Aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 16 līdz 21. Pasteidzies, vietu skaits ir ierobežots!


Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

LOGO_rinda

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.