Treniņnometne ''Izcel līderi sevī''

Treniņnometne ''Izcel līderi sevī''

29. jūlijs, 2021

Tuvojās pēdējais vasaras mēnesis – izmanto to kvalitatīvi! Izzini sevi un savas prasmes, iegūsti iedvesmas un motivācijas lādiņu, dibini jaunus kontaktus, veido sadarbību, plāno nākamos attīstības soļus – šis viss gaida Tevi Zemgales NVO Centra organizētā treniņnometnē ''Izcel līderi sevī''! Piesakies!

Zemgales NVO Centrs otro gadu pēc kārtas turpina ieguldīt Latvijas jaunajos līderos. Neatkarīgi no Tava vecuma mēs piedāvājam Tev no 24.08.2021-26.08.2021. gūt impulsu pārmaiņām – izprast motivāciju, ieraudzīt jaunas iespējas, radīt jaunu saturu savām aktivitātēm sabiedrības labā. Ja esi gatavs pieņemt mūsu izaicinājumu – piesakies pilsonisko aktīvistu treniņnometnei! 

Nometne notiks Brankās biedrības ''Tuvu'' telpās, Saules ielā 2. Tur Tevi sagaidīs Zemgales NVO centra komanda treneri: Gundars Šķipars - ilggadējs vietējo un starptautisko komandas veidošanas pasākumu vadītājs, izcils 3D modelētājs un mūziķis, savas dzīves līderis. Rasma Pīpiķe -  profesionālā trenere un kaislīgā pilsoniskās sabiedrības aktīviste, organizāciju attīstības un dažādības vadības eksperte ar 20 gadu pieredzi un Vita Dzalbe, Normunds Rutka un Uldis Dūmiņš - nometnes organizatoru komanda.


Pasākuma programma un tēmas:

24.08.2021. PIRMĀ DIENA PERSONĪGI - šajā dienā izzināsim sevi un izpratīsim savas robežas, izaicināsim tās, bet ieliksim struktūru panākumu metodiskai ieguvei.

25.08.2021. OTRĀ DIENA KOMANDA - šajā dienā, sadarbībā ar citiem atklāsim komandas burvību un maksimālo spēku, kurā ikvienam ir nozīme. Vakarā vienosimies īpašā, spēcinošā rituālā, kura ietvaros ikviens apjautīs, ka komandas spēj visu.

26.08.2021. TREŠĀ DIENA TAKTIKA UN STRATĒĢIJA - šajā dienā būs iespēja izacināt savu kofortu lielāku un cēlāku mērķu dēļ, izvēloties atbilstošākās taktikas katrai situācijai.

Mūsu iepriekšējā gada treniņnometnes dalībnieks Vladislavs Judins par treniņnometni saka:

''Šis pasākums man palīdzēja sagatavoties startēšanai vēlēšanās, radīja pārliecību, ka varu veidot organizāciju, ko arī esmu paveicis, dibinot Jaunatnes biedrību ''Morfejus'' un šī gada laikā esmu izmantojis dažādās sevis motivēšanas metodes, kuras apguvu nometnē. Iesaku ikvienam piedalīties, jo tajā Tu iemācīsies  improvizēt un iziet no jebkuras situācijas, iemācīsies skaidri atbildēt uz uzdotiem jautājumiem, lai nerastos domstarpības, spēcināsi savu spēju nebaidīties uzstāties publikas priekšā. Uzskatu, ka šī programma ir būtiska katram cilvēkam, bet jo īpaši jaunietim. Katrā jaunietī ir potenciāls un šajās mācībās to var atvērt! Labi pavadīts laiks, iegūti jauni kontakti, neaizmirstamas atmiņas, kuras joprojām atceros un tās mani silda. Jaunieši, riskējiet un piedalieties šajās apmācībās! Būs jautri un jaudīgi.''

Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmītnes, ēdināšana, darba materiāli, kā arī segti ceļa izdevumi 8,00 EUR robežās.

Pēc treniņnometnes dalībniekiem būs iespēja divu nedēļu laikā gūt praktisko ieskatu kādā NVO, piedalīties to ikdienas darbībā, aktivitāšu plānošanā un organizēšanā, kā arī piedāvāt savas iniciatīvas, dalīties ar idejām un veicināt to realizēšanu.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
LOGO_rinda

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.