Valsts probācijas dienests aicina pievienoties brīvprātīgos palīgus

Valsts probācijas dienests aicina pievienoties brīvprātīgos palīgus

9. septembris, 2021

Kļūsti par līdzgaitnieku! 

Ja Tu esi sabiedriski aktīvs, vēlies iegūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī līdzdarboties sabiedrības drošības stiprināšanā, Valsts probācijas dienests aicina Tevi pieteikties kļūt par brīvprātīgo līdzgaitnieku!

Līdzgaitniecība ir process, kurā brīvprātīgais (līdzgaitnieks) sniedz dažāda veida atbalstu probācijas klientam (aizbilstamajam). Līdzgaitniecība ir ilgtermiņa process un tā ietvaros notiek regulāras tikšanās, kurās līdzgaitnieks un aizbilstamais savstarpēji sadarbojas izvirzīto mērķu sasniegšanai.

Ar savu klātbūtni līdzgaitnieks var atbalstīt aizbilstamo un iedrošināt viņu uzlabot sociālās un darba prasmes, organizēt sporta un citas pozitīvas brīvā laika pavadīšanas aktivitātes, palīdzēt risināt dažādus praktiskus jautājumus un sniegt atbalstu atbildīgu lēmumu pieņemšanā, lai aizbilstamais spētu saskatīt dzīvē jaunas iespējas.

Līdzgaitnieks var līdzsvarot negatīvi ietekmējošu draugu un paziņu ietekmi, sniegt pozitīvu uzvedības piemēru, kā arī stiprināt aizbilstamā spējas dzīvot sabiedrībā, nepārkāpjot likumu. Līdzgaitniecība ir iespējama jebkurā Latvijas teritorijā.

Lai kļūtu par brīvprātīgo līdzgaitnieku, aicinām Tevi aizpildīt pieteikuma anketu, kura atrodama šeit un sagatavot CV. Sūti sagatavotos dokumentus uz e-pastu ta@vpd.gov.lv līdz 2021. gada 30. septembrim. Pēc pieteikuma izskatīšanas aicināsim Tevi uz interviju!

Tevi sagaida interesantas bezmaksas mācības, kuras vadīs pieredzējuši lektori. Mācības ir paredzētas 2021. gada 30. un 31. oktobrī Microsoft Teams programmā.

Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv!

 Piesakies brīvprātīgajam darbam atbildīguma un atbalsta apļos!

Ja Tu esi sabiedriski aktīvs, vēlies iegūt jaunas prasmes un zināšanas, kā arī līdzdarboties sabiedrības drošības stiprināšanā, Valsts probācijas dienests aicina Tevi pieteikties kļūt par brīvprātīgo atbildīguma un atbalsta apļos (AAA)!

AAA ir brīvprātīgo grupa (3 – 5 brīvprātīgie), kas sadarbojas ar personu, kura ir izdarījusi dzimumnoziegumu, ar mērķi sniegt tai palīdzību iekļauties sabiedrībā, nenodarot kaitējumu sev un citiem. Drošu vidi var veidot tikai ar sabiedrības aktīvu līdzdalību. AAA brīvprātīgie sniedz personai, kura izdarījusi dzimumno-ziegumu, palīdzību sadzīves jautājumu atbildēšanā, hobiju un darba meklēšanā, brīvā laika pavadīšanā u.c. problēmu risināšanā, lai izslēgtu riskus jauna nozie-guma izdarīšanā. Aplis var ilgt 12 mēnešus un ilgāk. Tikšanās biežums - atka-rīgs no nepieciešamā atbalsta apjoma.

AAA darbosies Rīgā, Liepājā, Cēsīs un Jelgavā.

Lai kļūtu par AAA brīvprātīgo, aicinām Tevi aizpildīt pieteikuma anketu, kura atrodama šeit, un sagatavot CV. Sūti sagatavotos dokumentus uz e-pastu ta@vpd.gov.lv līdz 2021. gada 26. septembrim. Pēc pieteikuma izskatīšanas aicināsim Tevi uz interviju!

Tevi sagaida interesantas bezmaksas mācības, kuras vadīs pieredzējuši lektori. Mācības ir paredzētas 2021. gada 9. un 10. oktobrī Microsoft Teams programmā.

Ja rodas papildus jautājumi, droši raksti uz e-pastu ta@vpd.gov.lv!

logo_rinda_VPD

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.