Veselības drošības nolūkos pārceļ aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanu

Veselības drošības nolūkos pārceļ aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanu

13. marts, 2020

Ņemot vērā koronavīrusa COVID-19 izplatību pasaulē un ar to saistītos veselības drošības pasākumus, Aktīvo iedzīvotāju fondu (AIF) administrējošā NVO apvienība ir pieņēmusi lēmumu pārcelt 24. martā plānoto AIF atklāšanas pasākumu. Šobrīd tiek plānots, ka pasākums varētu notikt aprīļa izskaņā, kad tiktu izsludināts arī pirmais AIF projektu konkurss.

Lēmumu par pārcelšanu būtiski ietekmējis arī apsvērums par atklāšanas pasākumā plānoto Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizāciju pārstāvju klātbūtni partnerību veidošanai ar Latvijas organizācijām, jo Islande un Norvēģija ir iekļautas to valstu sarakstā, uz kurām attiecas ceļošanas brīdinājumi. Tāpat Beļģijā ieviesto īpašo veselības piesardzības pasākumu dēļ, savu dalību no atklāšanas pasākuma jau ir atsaukuši EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu biroja pārstāvji.

Ņemot vērā visus aspektus un rūpes par ārvalstu un Latvijas dalībnieku veselību, NVO apvienība ir pieņēmusi lēmumu pārcelt Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākumu, jauno datumu izziņojot aprīļa sākumā vai atbilstoši situācijai. Nepieciešamības gadījumā pastāv iespēja pasākumam notikt tikai tiešraides formā. Iepriekš veiktās reģistrācijas par dalību atklāšanas un divpusējās sadarbības veidošanas pasākumā tiks saglabātas, taču pēc pasākuma jaunā datuma izsludināšanas jau pieteikušies dalībnieki tiks vēlreiz apzināti.

Savukārt divpusējās sadarbības veidošanas aktivitātes ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizāciju pārstāvjiem notiks citā formātā, par kuru plašāk ziņosim jau drīzumā. Sekojiet līdzi jaunumiem šajā mājaslapā.

Kontaktinformācija
Jautājumos par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz diana.bogdanova@activecitizensfund.lv vai zvanot 26435463.

Avots: https://www.activecitizensfund.lv/

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

Žurnāls

Žurnāls "Jaunatne"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) katru gadu izdod žurnālu "Jaunatne", kuru izplata jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un citiem interesentiem. Žurnālu drukātā veidā bez maksas varat saņemt JSPA - Mūkusalas ielā 41, Rīgā....

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.