''Veselības kokteilis'' 3 ziemas vakariem

''Veselības kokteilis'' 3 ziemas vakariem

30. novembris, 2021

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Zemgales NVO Centrs sākot ar 2. decembri līdz pat Ziemassvētkiem aicina piedalīties trīs tiešsaistes raidījumos ceturtdienu vakaros -  ''Veselības kokteilis''  - pl. 20:00 ZOOM platformā.

Pasākuma formāts būs neierasts. Uz sarunu par veselību kādā mājīgā kafejnīcā pulcēsies eksperti, bet pasākuma vadītāja lomā iejutīsies bārmenis. Sarunā pievienoties un uzdot savu jautājumu viesiem laipni aicināts ikviens, pieslēdzoties attālināti. Un vēl kas. Sarunas noslēgumā ikviens saņems kāda garda Ziemas dzēriena recepti, kuru tieši šim raidījumam radīs ''Balzāmbāra'' saimnieks – Pēteris Repečko.

Pirmā saruna  ''Veselības kokteilī'' jau šo ceturtdien, 2. decembrī. Nākamie pasākumi – 9. un 16. decembrī pulksten 20:00. Piedalīties ''Veselības kokteiļa'' sarunās iespējams, atverot šo linku: https://ej.uz/veselības_kokteili, bet noteikti seko mums arī sociālajos tīklos - facebook @ZemgalesNVO.

''Veselības kokteili'' organizē Zemgales NVO Centrs. Pasākums tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
SIF 202105191505431085929350

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.