Veselības maratons radio Marija Latvija ēterā

Veselības maratons radio Marija Latvija ēterā

22. novembris, 2021

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Radio Marija Latvija (RML) no 22. novembra līdz 2. decembrim uzsāk ''Veselības maratonu'', piedāvājot nebijušu programmu mūsu ētera klausītājiem.

Divu nedēļu garumā –  ik pirmdienu un ceturtdienu -  RML raidījumā ''Rīta cēliens'' no pulksten  10:10 līdz 11:00 notiks sarunas, kā arī interesantas tikšanās ar dažādu jomu veselības ekspertiem – mediķiem, ārstiem, psihologiem, lai labāk iepazītu gan savu miesisko, gan garīgo veselību, jo, kā zināms, - ''veselā miesā mājo vesels gars''.

Pirmdien, 22. novembrī raidījuma atklāšana kopā ar erudīto un humora pilno gastroenterologu, Rīgas Stradiņa universitātes profesoru – Anatoliju Danilānu. Savukārt, jau ceturtdien, 25. novembrī studijā viesosies Jēkabpils reģionālās slimnīcas otolaringologs (LOR) – Uldis Urtāns.

''Veselības maratona'' otro nedēļu veltīsim ģimenes tēmai. Uz sarunu pirmdien, 29. novembrī aicināsim ģimenes ārsti, Auglības atpazīšanas metožu konsultanti un 3 bērnu mammu Dinu Florenu, bet ceturtdien, 2. decembrī ar pieredzi un zināšanām raidījumā ''Rīta cēliens'' dalīsies ģimenes psihoterapijas speciāliste Aina Poiša.

Tā kā pasaulē joprojām plosās Covid - 19 pandēmija, tad sniedzot savu atbalstu klausītājiem bailēs un neziņā par vakcinācijas jautājumiem un korona vīrusu, kā unikālu iespēju Radio Marija Klausītājiem piedāvāsim iespēju ''Piezvani ārstam!'', lai saņemtu konsultāciju no ģimenes ārstiem. Zvanu laiki tiks izziņoti gan raidījumos, gan Radio Marija Latvija informatīvajās platformās un sociālajos tīklos.

''Veselības maratonu'' Radio Marija Latvija ēterā organizē Zemgales NVO Centrs. Tas tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Klausies ''Rīta cēliens'' arī te:

Interneta vietnē rml.lv sadaļā tiešraide vai atkārtojumu: Rīta cēliens | Radio Marija Latvija (rml.lv)

Kā arī sociālajos tīklos: Radio Marija Latvija - YouTube

Meklē RML šādā frekvencēs: 

 • Rīgā un tās apkārtnē FM 97,3,
 • Cēsīs un to apkārtnē FM 106,0.
 • Valkā un tās apkārtnē FM 93,2,
 • Krāslavā un tās apkārtnē FM 97,0
 • Liepājā un tās apkārtnē FM 97,1

Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

 • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
 • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
 • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
 • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
 • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

 • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
 • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
 • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.