Zemgales NVO Cetnrs sāk realizēt projektu Jelgavas ģimeņu saliedēšanas veicināšanai

Zemgales NVO Cetnrs sāk realizēt projektu Jelgavas ģimeņu saliedēšanas veicināšanai

3. maijs, 2023

Projekta ietvaros sadarbībā ar biedrību "RAF apkaimes biedrība", Jelgavas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādi "Jelgava Pārlielupes pamatskola" un biedrību "Jelgavas attīstībai"  tiks organizēti 2 ģimeniski pasākumi Jelgavā - Ģimenes svētki RAF apkaimē un Starptautiskā bērnu tiesību aizsardzības diena Jelgavas gājēju ielā. Šajos pasākumos mēs vēlamies sapulcēt visus ģimenes locekļus vienuviet, aicinot ģimenes aktīvi, atraktīvi un jēgpilni nosvinēt ģimenes svētkus, uzsverot ģimenes lomu sabiedrības attīstības veicināšanā, kā arī nosvinēt starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu Jelgavas gājēju ielā. Pasākumu ietvaros ģimenēm ar bērniem tiks piedāvāts apmeklēt dažāda veida aktivitātes  - sākot ar gadskārtu skaitīšanu un lekciju par bērnu pasaku grāmatas tapšanu līdz sporta stafetēm un āra spēlēm, pa vidu uzņemot jautras bildes kopīgam ģimenes atmiņām foto kastē un arī apmeklējot brīvdabas kino seansu.

Aktivitāšu realizēšana veicinās tādas ģimeniskās vērtības kā rūpes un atbildības sajūtu par ģimenes locekļiem un arī vidi sev apkārt, atbalstu un viens otra motivēšanu, komunikāciju un kopīgi pavadītu laiks. Projekta aktivitātes ietvaros mēs saliedēsim un stiprināsim ģimenes locekļu piederības sajūtu!

Sekojiet līdzi informācijai Zemgales NVO Centra mājas lapā https://zemgalei.lv/lv/ vai sociālajos tīklos https://www.facebook.com/ZemgalesNVO/.

Foto: Pixabay

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Aktivitātes rīkošanu atbalsta Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde ''Sabiedriskais centrs''.
LOGO_Rinda_gimenes_projekts


Zemgales NVO centrs nodrošina organizācijas un ikvienu indivīdu Zemgalē ar aktuālāko, nozīmīgāko un piemērotāko informāciju un dažāda veida maksas un bezmaksas pakalpojumiem.

Bezmaksas pakalpojumi
Konsultācijas
Prakse / Brīvprātīgais darbs
Jauniešu informatīvais tīkls “EURODESK”
Informatīvie semināri un apmācības
Informatīvi pakalpojumi
Dators / Internets
Maksas pakalpojumi
Telpas / Aparatūra / Grafika
Drukāšana / Kopēšana / Skenēšana
Individuālas apmācības
Valodu kursi
Grāmatvedības pakalpojumi
Tulkojums
Semināri / Apmācības

Jauniešiem

EURODESK

EURODESK

Jauniešu iespēju ziņu lapa EURODESK ir lielākais jauniešu (vecumā no 13 - 30 g.v.) iespēju apkopotājs Latvijā (vairāk kā 1 300 tiešo saņēmēju). Mūsu pieeja jaunietim ir atbilstoša mūsdienu vērtībām - ziņas tiek atlasītas un apkopotas, ņemot vērā 3 pamatkritērijus: īsi,...

Brīvprātīgais darbs

Brīvprātīgais darbs

Eiropas brīvprātīgais darbs ir iespēja doties uz kādu no Eiropas valstīm un strādāt kā brīvprātīgajam bez maksas. Brīvprātīgais darbs nozīmē bezpeļņas darbu, taču jauniešiem 100% apmērā tiek apmaksāti ceļa un uzturēšanās izdevumi. Tā ir lieliska iespēja saprast, kas Tev...

Valodu kursi

Zemgales NVO Centrs piedāvā iespēju piedalīties valodu kursos Jelgavā un Rīgā.

Rīgā varam nodrošināt kursus sākot no 10 cilvēku grupām.

Zemgales NVO Centra valodu kursos:

  • vari izvēlēties sev piemērotākās valodas piedāvājumu atbilstoši savam zināšanu līmenim
  • apmācības notiek draudzīgā atmosfērā nelielās grupās, izmantojot neformālās izglītības metodes
  • uzsvars tiek likts uz sarunvalodu, kas mūsdienās iegūst arvien lielāku nozīmi gan mācību un darba, gan ceļošanas vajadzībām
  • dalībniekiem ir iespēja iesaistīties apmācību kursa veidošanā
  • katram dalībniekam tiek veltīta individuāla pieeja

Pieteikšanās:

  • Elektroniski sūtot pieteikumu uz e-pastu: info@zemgalei.lv (Norādīt: izvēlētais valodas klubs, pilsēta, kontaktinformācija (e-pasts un telefons))
  • Pa telefonu: 26044412 vai 63021910
  • Zemgales NVO Centra birojā (Lielā iela 15, Jelgavā - durvju kods 249)

Piedāvājam apgūt: angļu valodu A1/A2/B1 līmenī, itāļu valodu, krievu valodu un norvēģu valodu.